Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Tutum bölümünü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Olgun Yönetimi bölümünde bile eğitim almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile lisan eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir kellearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorum projeleri alanlarında birsonsuz muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak görev fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün beraberinde hassaten geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içinde, Bilinçli Körpeler sosyal sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, körpelerin eğitim ve hars meydanındaki ihtiyaçlarını içinlamaya yönelik çkızılışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde dokumalandırdığı Bilinçli Körpeler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine kadar kâinat bu dokumalanmanın içinde bulunarak, faydalı medarımaişetlerde bulunmuşlardır. Kendisi hassaten, Birleşmiş Milletler üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çkızılışmalar yapmış ve bu alandaki çkızılışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş adamıdır ve iş yaşantıında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. üste farklı kurum ve kasılmalarda riyaset pozisyonlarında da hareketli olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorum ve pediatri meydanındaki çkızılışmalarını momentum kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorum projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yaşantıındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çkızılışmaları, körpelerin eğitim ve hars meydanındaki ihtiyaçlarını içinlamaya yöneliktir. Ve bu çkızılışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek örgütleme ederek vürutimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://topluyemek.name.tr/ https://hormonalbozukluk.name.tr/ https://kombiservisbakim.name.tr/ https://ekmeksepeti.name.tr/ https://gelinlikci.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma